שורשים במערכת הביוב

שורשים במערכת הביוב

אחת החששות הגדולות והשכיחות ביותר בדירת קרקע הינה שורשים בקו ביוב

שימו לב איפה אתם רוכשים דירה , האם יש הרבה עצים בקרבתכם ?

או אולי הגרוע מכל חיפשתם גדר חייה והציעו לכם לשתול פיקוס ?

הידעת ששיח הפיקוס בעל שורשים חזקים ומרחיק למעלה מ100 מטר ממקום גידולו ?

מומחים קבעו שכל צינור ביוב הנמצא בקרבת פיקוס נטול בסכנה !

חשוב לציין שכאשר אנו רוכשים דירה חדשה או יד שניה יש לתת דגש על הסביבה בה אנו חיים , האם יש הרבה עצים ושיחים ? קרבת יער ?

אלו הן סיבות רבות ונפוצות למציאת שורשים בקו הביוב.

מה עושים שיש שורשים בביוב ולמי פונים ?

תחילה לציין את הטעות הראשונה הנפוצה ביותר ואפשר להבין למה.

כאשר אנו נתקלים בסתימה בביוב , רגע , חשוב לציין שמדובר בסתימות חוזרות הידועות לנו
או כאשר אנו מבחינים שיתכן והסתימה נגרמה בעקבות שורשים מאחר ואנו גרים בסביבה מרובה בעצים , או שיש לשכן פיקוס שיצא לטייל , בדיוק אז ברגע המסריח מכל אנו עושים את הטעות הנפוצה ומחייגים לאינסטלטור או ביובית שקודם כל יפתור אותנו מהצרה של הריח ואי היכולת להשתמש במים בבית.

הטעות מובנת כאשר אנו במצוקה ונזקקים לישועה דחופה
שימו לב טוב גם אם כבר השתמשתם בשירות אינסטלציה והסתימה נפתחה , עדיין לא מאוחר וכדאי מאוד להזמין חברה לתיקון צנרת ללא הרס.

אי לכך ומדובר בחדירת שורשים למערכת הביוב , איננו רוצים שוב לחזור על עוגמת הנפש בבית בטח לא כשיש ילדים בתמונה , ולכן חכם עיניו בראשו , יש להתייעץ עם מומחה בתחום האל הרס , חברה לטיפול בחדירת שורשים לקו הביוב על מנת לתת מענה בנושא ולפתור את סתימות הביוב לצמיתות.

חברת אינפרא פאצ' – ישראל
בעלת הטכנולוגיה המתקדמת בעולם העשייה ללא הרס
בעלת יכולת צינתור צינורות תת קרקעיים עד עומקים של למעלה מ50 מטר
וכל זה ללא צורך בחפירה ונזקים
שוב נתקלתם בסתימה בביוב , השורשים חדרו , זה הזמן לפתור אחד ולתמיד את הסתימות החוזרות בביוב.
כאשר אנו פונים לחברת שמומחה בתיקון צינורות ביוב ללא הרס , יש לוודא שמדובר מחברה רצינית בעלת וותק ותן תקן ארופאי בכל הנדרש לתיקון הצנרת , אין תעודה לא מזמינים!

האמצעות טכנולגוית הפאצ' ניתן לבצע תיקון כרוגי בקו הביוב ללא הרס וצורך בחפירה , היתרון הגדול – עלות , איכות , חומר למניעת שורשים בעתיד , חיזוק משמעותי למערכת הביוב , והכי חשוב ידידותי לסביבה.

כאשר הדגש על מתן שמירה על איכות הסביבה ותיקון צנרת ללא הרס יעיל ומקצועי.
שלב ראשון המומחים מגיעים אליכם לצילום הקו באמצעות מצלמת סיב אופטי 360 לסריקה מקצועית ורחבה של קו הביוב , צילום קווי ביוב נצרך על מנת להבין בדיוק מה סיבת החדירה ומהיכן חדירת השורשים מגיעה , לרוב ככול המקרים כאשר מדובר מחדירת שורשים לקו הביוב , ניתן לראות שמדובר שחדירת השורש מגיעה תמיד במקומות הרפויים יותר ולרוב חדירת השורשים לקו הביוב הינה בתפרים של הצינור , בחיבורים והזוויות.

לאחר אבחון מדויק של צינור הביוב וסריקה מעמיקה ניתן לגשת להמלצות לתיקון.
המלצת המומחים כאשר מדובר בחדירת שורשים למערכת הביוב , אם מדובר בחדירה שנתפסה בזמן ואני יסביר – כאשר שורשים חודרים למערכת שם המשחק זה זמן !
אם תפסנו בזמן את חדירת השורשים ועלינו על הסתימה הראשונה שתקפה ומיד נתנו מענה באמצעות פאצ' – פאצ' הינה יחידת סיבי זכוכית עם חומרים אפוקסים שהמומחים מכינים במקום ומלפפים על גבי בלון מיוחד שמתנפח בקו ביוב ובעצם נותן מענה נקודתי לקריסה בקו וכו' .. במקומות בהם שורשים חדרו למערכת הביוב.

הדגש הגדול הוא לתפוס את הסתימה בקו ביוב בזמן , לפני שחדירת השורשים לקו הביוב תגרום לכיווץ הצינור , במקרה כזה לא יהיה ניתן לבצע תיקון צנרת ללא הרס והמומחים ימליצו על הזמנת גורם חיצוני שיבצע חפירה והחלפה של הקו ביוב , מענה פחות נעים אבל אין ברירה.

והתאם לזאת אנו בחברתנו נותנים מענה בעדיפות עליונה לחדירת שורשים בביוב.
בנוסף לכך אנו מספקים שירות ארצי בפתיחת סתימות ביוב קשות ותיקון צנרת ללא הרס , בעיקר כאשר מדובר מחדירת שורשים בביוב , אנו נגיע בהקדם לתת מענה בנושא ואחריות על עבודתנו למשך שנתיים מיום התיקון.

על מנת להזמין שירות יש להשאיר פרטים באתר
ונציגנו יצרו אתכם קשר בהקדם לתיאום המומחים.

חברה לקידום אתרים ושיווק באינטרנט חברה לקידום אתרים ושיווק באינטרנט
צור קשר

השאירו פרטים ואנו נחזור אליך